Priekstūre

Back-end izstrāde

macbook
image
image

Projekta apraksts

Ceļojumu rezervācijas sistēma vienam no lielākajām ceļojumu aģentūrām Latvijā. Uz doto momentu šī platforma pilnībā pārvalda visus ceļojumu aģentūras ikdienas biznesa procesus, visas ceļojumu rezervācijas tiek ievadītas sistēmā un ceļojumu brokeri izmantojot platformu var ērti atlasīt un rezervēt ceļojumus. Sistēmā iestrādāta sarežģīta rezervācijas cenu kalkulācijas sistēma, kas aprēķina ceļojumu cenu no tūristu skaita, vecuma, ēdināšas veidiem uzreiz piedāvājot viesnīcas kuras atbilsts izvēlētajiem filtriem un sakārtojot tās pēc cenas. Papildus rezervācijas sistēmai platformā iestrādāta arī liela CRM funkcionalitāte - pārvalda visus klientus, izraksta rēķinus, ģenerē līgumus un visus ceļojumam nepieciešamos dokumentus, kā arī pārvalda un kontrolē apmaksas. Netcore veica pilnu projekta izstrādi - no plānošanas līdz izstrādei!

Jevgēnijs Šendo

Aģentūras menedžeris, Latvija

Projekta ietvaros tika izstrādāta ceļojumu rezervācijas sistēma, ar nodrošinot vienotu sistēmu, kurā visi ceļojumu aģentūras brokeri un aģenti var pārvaldīt un veikt biļešu rezervācijas. Sistēmā iestrādāti komplicēti algoritmi, kas ļauj pielāgot un mainīt cenu atkarībā no ceļojošo presonu skaita, viesnīcām, pārvedumiem un citiem pakalpojumiem. Uzņēmums turpina aktīvi nodrošināt atbalstu, noteikti varam ieteikt sadarboties ar šo uzņēmumu arī citiem.

Tev priekš mums ir projekts?

Projektu izstrāde ir sarežģīta un komunikācija ir panākumu atslēga. Izmanto mūsu kontaktformu, lai pastāstītu par savu projektu
un viens no mūsu projektu menedžeriem ar tevi drīz sazināsies. Sāksim!