Daru

Brīvo profesionāļu sludinājumu portālu izveide

macbook
image
image
image

Projekta apraksts

Palaists 2017. Gada vidū portāls strauji ieņem tirgu kā viens no Latvijas vadošajiem gabalu darba devēju un ņēmēju saziņas portāliem. Tā mērķis ir ērtā un efektīvā veidā ļaut darba devējiem atrast labākos Latvijas speciālistus. Pilnībā Netcore izstrādāta, sākot no plānošanas līdz kodēšanai, vadoties no klienta biznesa modeļa, šī platforma turpina augt katru dienu. Netcore nodrošina aktīvu atbalstu, kā arī pašreiz uzsākta platformas otrās versijas plānošana.

image

Ojārs Stūre

Projekta īpašnieks, Latvija

Mūsu mērķis bija izveidot viegli izmantojamu portālu, kurā jebkurš varētu atrast dažādu arodu meistarus. Uzņēmus realizēja šo projektu pilnā apjomā, sākot no dizaina līdz funkcionalitātes izstrādei. Viss tika izstrādāts saskaņā ar mūsu iecerēm, kā arī ļoti bieži “NTC Data” izrādīja iniciatīvu un nāca klajā ar saviem priekšlikumiem kā uzlabot portāla darbu. Mūs ļoti apmierina sadarbība ar “NTC Data” un mēs esam pārleicināti, ka, realizējot citus projektus, uzņēmums būs tikpat atsaucīgs un profesionāls. 

Tev priekš mums ir projekts?

Projektu izstrāde ir sarežģīta un komunikācija ir panākumu atslēga. Izmanto mūsu kontaktformu, lai pastāstītu par savu projektu
un viens no mūsu projektu menedžeriem ar tevi drīz sazināsies. Sāksim!