Creame

E-commerce sistēmas izstrāde

macbook
image
image
image

Projekta apraksts

Sarežģīta e-kommerces platforma ar produktu redaktoru, kur viens no galvenajiem uzdevumiem bija REST API izstrāde, kura nodrošina tiešu komunikāciju starp projekta ERP un drukāšanas sistēmu, kā arī citām ārējām sistēmām. Sūtījuma pasūtījumi un produktu cenas tiek dinamiski rēķinātas atkarībā no lietotāja lokalizācijas (katrai valstij ir atsevišķa loģika), līdz ar to tiek nodrošināta produktu drukāšana un piegāde visā pasaulē. Turklāt, lai izveidotu visu back-end funkcionalitāti, mēs veicām īpašu veiktspējas optimizāciju visam projektam, optimizējot gan lapas ielādes laiku, gan samazinot mājaslapas vaicājumus (queries) līdz minimumam. Papildus tam visam, visas projekta bildes tika apstrādātas, izmantojot sarežģītu imagemagic scriptu, kurš ļauj mainīt to virzienu un pozīciju ļoti stilīgā veidā. Mums kā izstrādātājiem šis projekts izrādījās kā īsts izaicinājums. Prasības pieauga līdz ar projekta attīstību, līdz ar to mums bija jāveic patstāvīgi atjauninājumi, vienlaikus saglabājot projekta un koda tīrību. 

image

Edmunds Medvedevs

Projektu menedžeris, Latvija

Projekta izstrādes laikā ieņēmu CTO amatu Pasūtītāja uzņēmumā “Picanova” un cieši strādāju kopā ar Netcore, pārraugot creame.com platformas izstrādi. Puiši saprot ko dara - pieredzējuši projektu vadītāji ar vēl pieredzējušāku izstrādes komandu aiz tiem. Līdz šai dienai iesaku Netcore visiem, kas meklē uzticamus un tiešām zinošus web izstrādātājus. 

Tev priekš mums ir projekts?

Projektu izstrāde ir sarežģīta un komunikācija ir panākumu atslēga. Izmanto mūsu kontaktformu, lai pastāstītu par savu projektu
un viens no mūsu projektu menedžeriem ar tevi drīz sazināsies. Sāksim!