Arkolat

Arkolat multi-domēnu sistēmas izstrāde

macbook
image
image
image

Projekta apraksts

Viens no lielākajiem 2017. Gada projektiem. Netcore pilnībā izplānoja un izstrādāja e-kommerces sistēmu, kura darbojās vairākās valstīs un ir sasaistīta ar vairākām noliktavām. Platforma sinhronizēta ar Microsoft Dynamics AX un tā automātiski atjauno un pārvalda produktus visos klienta interneta veikalos. Sākot no dažādām ārējām sinhronizācijām, dažādu piegāžu iespēju integrācijām un automātisku piegāžu cenu aprēķinu pēc adreses līdz pat advancētām lojalitātes un kuponu sistēmām - jaunajā platformā ir viss. Kopējā izstrāde aizņēma vairāk kā pus gadu, un tā laikā tika veikta detalizēta projekta testēšana un optimizēšana pirms tas tika palaists un pieejams lietotājiem.


image

Jaan Järv

Arkolat Group izpilddirektors, Igaunija

Es vēlos pateikties Netcore par mūsu jaunās internetveikalu sistēmas izstrādi, visi mūsu veikali beidzot ir savienoti ar noliktavas pārvaldes sistēmu. Šajā grūtajā un izaicinājumu pilnajā izstrādes procesā Netcore komanda sevi pierādīja kā spējīgu partneri, kuri ir spējīgi izstrādāt un palaist pat sarežģītākos un inovatīvākos risinājumus. Noteikti varu ieteikt Netcore, kā partneri visiem, kas meklē izstrādātājus sarežģītu risinājumu ieviešanai, Netcore noteikti ir pieredze dažādu traku ideju attīstīšanā un ieviešanā.

Tev priekš mums ir projekts?

Projektu izstrāde ir sarežģīta un komunikācija ir panākumu atslēga. Izmanto mūsu kontaktformu, lai pastāstītu par savu projektu
un viens no mūsu projektu menedžeriem ar tevi drīz sazināsies. Sāksim!